Nordpfeil - Stay

Fabryka Nordpfeil wyróżnia się wyjątkowym procesem tworzenia wykładzin, który odbywa się w jednym miejscu, bez konieczności korzystania z gotowych produktów. Nordpfeil skupia się na produkcji wykładzin tuftowanych i tkanych z najwyższej jakości substytutów, od granulatu po gotową rolkę, która wyjeżdża z olbrzymiego magazynu do klienta. Proces techniczny jest złożony, jednak na każdym etapie produkcji, sztab specjalistów dba o najwyższą jakość końcowego produktu.

“STAY” (zostań) to coś znacznie więcej, niż tylko nazwa. Z jednej strony zachęca gości do pozostania w hotelu, ale ma także wymiar symboliczny. Odzwierciedla bowiem misję naszej marki – ta konkretna kolekcja idealnie dopasowana jest do potrzeb hotelowych gości.

Wśród 12 linii wchodzących w  skład kolekcji "Stay", można znaleźć produkty doskonałe do wyposażenia hotelowych recep­cji, korytarzy, sal konferencyjnych, restauracji oraz luksusowych apartamentów. Kolekcja wykładzin hotelowych Nordpfeil "Stay" jest niezwykle bogata, co umożliwia projektantom wnętrz i właścicielom wybór materiałów, które najlepiej odzwierciedlą charakter i stylistykę budynku.

 

 

Zobacz więcej na www.obiektowe.pl

logo